606 971 911

O nas

Szanowni Klienci,

Jesteśmy firmą, która od 1995 roku zajmuje się sprzedażą pasz dla zwierząt hodowlanych, mieszanek witaminowych, dodatków do pasz oraz innych artykułów przeznaczonych do żywienia zwierząt. Rozbudowana oferta, podejście do klienta związane z zaangażowaniem w odpowiednie żywienie zwierząt pomogły nam w zbudowaniu wizerunku partnera, na którym można polegać.

Naszych klientów zaopatrujemy w najwyższej jakości pasze, premiksy i dodatki spełniające wszystkie wymagane normy ustanowione przez ekspertów prawidłowego żywienia zwierząt. Nasza wyjątkowo rozbudowana oferta z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym kontrahentom chętnie służymy profesjonalną poradą w temacie premiksów mieszanek witaminowych, koncentratów i dodatków paszowych. Wybieramy produkty wyłącznie renomowanych producentów, które dzięki bogactwu składników odżywczych zapewniają prawidłowy wzrost i rozwój zwierząt. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w branży rolniczej. Każdego dnia przybywa nam zadowolonych klientów.

Nasze główne atuty to:

  • specjalistyczna wiedza na temat pasz dla zwierząt
  • kompetencje, by doradzić w wyborze odpowiedniej paszy
  • dokładna znajomość rynku, poparta długoletnim doświadczeniem w branż
  • otwartość na potrzeby klientów i umiejętność dostosowania oferty do ich indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!

Nasi partnerzy

logo ciechlogo biofeed